in

15-vjeçari i ndërroi jetë pas përplasjes me motor, babai: Ju lutem ktheni celularin kush e ka gjetur se kemi kujtime të bukura

Belsh- Një përplasje tragjike ndodhi me motor pa ditë më parë në aksin rrugor “Belsh – Kuçovë”, në fshatin Marinës. Orgito Musai, 15 vjeç, ishte duke udhëtuar me motor bashkë me shokun e tij kur të dy u përplasën nga automjeti që iu vinte përballë.

Babai i të ndjerit ditën e sotme ka shpërndarë në redaksitë e mediave një kërkesë për qytetarët.

Ai ka treguar se ditën e aksidentit në vendin e ngjarjes është marrë gabimisht telefoni i 15-vjeçarit. Babai lutet që kushdo e ka gjetur, t’ia kthejë familjes pasi në telefon kanë kujtime të bukura me 15-vjeçarin. Ai ofron edhe shpërblim për ata që i gjejnë t’

‘Jam Babai i Orgito Musait 15 vjecarit që u aksidentua me motor dhe si pasoj humbi jetën para 10 ne Belsh me dt 20/06/2022.

Në vendin e ngjarjes është marrë gabisht telefoni i djalit tim. Ju lutem kushdo që e ka gjetur të ma kthejë se kam shumë kujtime të bukura me Orgiton. Kundrejt ëdo shpreblimi nr. i tel 0682260495. Ju falenderoj nëse e shpërndani këtë sms.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

A do zemërohen të tjerat? Eneda, Fjoralba apo Xhemi? Me kë do donte Salsano të moderonte ‘Portokallinë’?

Prag tragjedie/ Çifti shkon për të ngrënë pas plazhit dhe mbyll 4 fëmijët në makinë, policia i gjen gati pa ndjenja