in

50 Cent bën shqiponjën dykrenare gjatë performancës në koncertin e tij thuhet se…

Një prej reperëve më të suksesshëm dhe të njohur në botë është padyshim 50 Cent.Ai numëron hite të shumta dhe prej vitesh konsiderohet ikonë e muzikës botërore, i cili ka postuat top-listat dhe ka fituar çmime të shumta ndërkombëtare.Gjatë kësaj periudhe Curtis James Jackson III (emri i vërtetë) po mban turneun botëror dhe aktualisht ndodhet në Evropë.

Megjithatë një veprimi i tij në një nga koncertet e fundit ka të bën me shqiptarët.Kjo sepse gjatë performancës së tij reperi amerikan është ndalur dhe teksa flet me një person në audiencë ai ka bërë shqiponjën dykrenare me duar.

@alb_baj #50cent #concert #albania #shqiptar #fyp #tiktok ♬ Originalton – Alb_baj

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Gjendet krijesa e frikshme në plazh, ngrihen dyshimet e forta(Video)

12 vjeçari nga Dragashi Haxhiu Shqiptari më i ri për këtë vit…