in

‘Djali mb*ti me duar të atin’/ Policia arr*ston autorin, 58-vjeçari me prec*dentë të mëparshëm penal

Policia ka arre*tuar Andrea Stases, pasi ky i fundit mb*ti të atin e tij. Mësohet se autori është një person me pre-edent të mëparshëm penal, i dënuar me b*rg.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Këngëtarja shqiptare merr lajmin e jetës për ditëlindje, partneri i propozon për martesë (Video)

FOTO/ Lojtari spanjoll bëhet viral, “bukë me vete” dhe me çadër në plazhin publik