in

A do zemërohen të tjerat? Eneda, Fjoralba apo Xhemi? Me kë do donte Salsano të moderonte ‘Portokallinë’?

Salsano Rrapi është gjendur në një situatë të sikletshme gjatë një loje të realizuar në “E Diell”, ku i duhej të zgjidhte mes tre moderatoreve me të cilat ka prezantuar “Portokalli”, Eneda Tarifës, Fjoralba Ponarit dhe Xhemi Shehut.

“Zgjidh vajzën me të cilën do të doje gjithmonë të moderoje “Portokalli” mes Eneda Tarifa, Fjoralba Ponari dhe Xhemi Shehu?”, ishte pyetja që iu drejtua aktorit.

Salsano vendosi të zgjedhë Xhemi Shehun.

“Fjoralbën e dua shumë sigutisht që është partnere shumë mirë por unë e kam deklaruar që dashurinë për të prezantuar unë e kam me Xhemi Shehun”, tha Salsano.

Ndërkohë ai i është përgjigjur pyetjes se cili nga aktorët e larguar nga Portokalli do të donte që të rikthehej, duke zgjedhur Erion Isain dhe Bes Kallakun. Ndërsa pyetjes se kush nuk do donte të rikthehej Salsano zgjodhi të mos përgjigjej duke thënë që në mendje ka vetëm një emër.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Mahmut Ferati e ka vajzën kaq të bukur, ky detaj merr vëmendjen

15-vjeçari i ndërroi jetë pas përplasjes me motor, babai: Ju lutem ktheni celularin kush e ka gjetur se kemi kujtime të bukura