in

“A je ende e virgjër”? Sindi i përgjigjet ndjekësit

 

Ish-konkurentja e “Për’puthen ” Sindi Loçi,dashur pa dashur do kujtohet si konkurentja që deklaroi vetë se ishte e virgjër dhe i dha më shumë famë se shkolla për violinë në Rumani.

Gjithsesi,së fundmi Instagrami ka bërë një pyetësor ku çdokush mund të bëjë një pyetje duke ruajtur anonimatin tek personi që i drejton pyetjen.

Sindi e ka bërë publike pyetjen dhe përgjigjen e saj se mund edhe ta injoronte por e ka ndarë edhe këtë herë.

“A je ende e virgjër?”-shkruan ndjekësi

“Hahahaha kjo pyetje e përsëritur! Më falni,t’ju pyes dhe unë: A duhet t’ju jap llogari për këtë pjesë? Për çfarë ju intereson a jam a sjam? Pse ju ka ngel kaq shumë peng kjo virgjëria?  Kaq mit është bërë kohët e sotme?”-përgjigjet Sindi.

Por,siç e thamë edhe më herët, Sindi vetë e ka treguar këtë gjë mes gjithë shqiptarëve duke e ditur edhe ndjeshmërinë që kemi ne si popull ndaj temave si këto dhe e dyta,mund të mos i përgjigjeshe pyetjes Sindi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tërbohet moti! Termometri shkon këtë javë 41 gradë, ja si do jenë ditët e para të korrikut dhe zonat që preken më shumë nga i nxehti afrikan

Prisni pak, Mozzik sapo quajti dikë “bespreme”