in

‘A je gati për sonte’? Noizy nxjerr bisedat private me Loredanën

Këngëtarët njihen për miqësitë, bashkënimet dhe festat mes tyre. Ka edhe mjaft xhelozi e sherre.

Por këtë radhë bëhet fjalë dy miq, Noizy-n dhe Loredanën.

Reperi ka publikuar mesazhet e një feste që organizohet dhe fton Loredanën që të vijë.

Biseda mes tyre:

Noizy: O bish ku je? A je gati për sonte?

Loredana: Ja duke marrë rreze mes Zyrihut. Gati! Ku je ti?

Noizy: Prishtinë duke u relaksuar. Sonte kam mbledhur fansat mes Prishtinës që të takohem me to për qejf nga ora 21:00. Hajde a po vjen?

Loredana: Prit ta shoh a ka aeroplan… Paska, 20:00 arrij në Prishtinë. Eja më merr

Noizy: Oh sh*t, shihemi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kim dhe Pete tallen rreth momentit intim/ ‘V*ginën time mund ta shikosh në internet’

Einxhel Shkira i kthehet keq komentuesit