Connect with us

Positivity Minds

A ju kujtohet momenti kur Edi Rama vallëzonte live me Alketa Vejsiun – Në juri e vëzhgonte Ilir Shaqiri

Latest

A ju kujtohet momenti kur Edi Rama vallëzonte live me Alketa Vejsiun – Në juri e vëzhgonte Ilir Shaqiri

Mund ta besoni apo jo, por kryeministri aktual i Shqipërisë, dikur kishte marrë pjesë në një spektakël kërcimi si “Dance With the Stars” dhe ka kërcyer para jurisë dhe publikut me moderatoren e atij programi në atë kohë Alketa Vejsiu.

Në edicionin e parë të “DWTHS”, Alketa Vejsiu e cila bashkëprezantonte me Gent Zotaj, ka performuar me kryeministrin e tanishëm të Shqipërisë, Edi Ramën, asokohe drejtues i opozitës në Shqipëri, shkruan Kosovarja.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.