Connect with us

Positivity Minds

A konfirmon Mikela ndarjen nga Erioni?

Latest

A konfirmon Mikela ndarjen nga Erioni?

 

Ish-konkurrentja e Për’puthen Mikela Pupa ka nxitur përsëri dyshimet se i ka dhënë fund lidhjes me Erion Kukaj. Në një bisedë të zhvilluar në rrjetin social Instagram, ndjekësit e kanë pyetur Mikelën pse nuk është parë bashkë me Erionin dhe ajo ka lënë të kuptohet se janë ndarë.

“Po Erionin ku e ke se nuk ju kam parë bashkë kohët e fundit”

“Shumë pyetje mbi këtë temë… Nuk dua të flas, por fakti që s’na keni parë bashkë është një përgjigje”, përgjigjet ish-konkurrentja duke mos dhënë më shumë detaje.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.