in

A shihni një qen apo një mace? Iluzioni optik që po bën xhiron e rrjetit

Një iluzion vizual i ka hutuar të gjithë, pasi është bërë viral në internet.

Videoja e titulluar “E papritur” tregon një qen të bardhë me hundë dhe gojë të errët të shtrirë në buzë të një çatie.

Megjithatë, kur kafsha shpërqendrohet dhe ndryshon pozicionin e tij, fytyra e “qenit” zhduket papritur dhe zbulohet se është trupi i një mace.

“Por ku shkoi trupi i këtij qeni?” njëri pyeti veten, ndërsa një tjetër bënte shaka duke komentuar: “Mund të mos na pëlqejë, por duket si një kotele”.

E megjithatë brenda pak sekondash qeni që patë më në fund ishte një mace.

Shikoni videon

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Paketa gjinekologjike tek Hygeia, të gjitha ekzaminimet për vetëm 5600 lekë

Zelensky falenderon aktorin amerikan që po bën dokumentar për luftën: Pa me sytë e tij mizoritë ruse