in

Adelina Berisha bashkëpunim me njërin nga banorët e “Big Brother”!

 

Adelina Berisha ka gati projektin e ri.

Kënga e re do të jetë në duet me njërin nga banorët e Big Brother VIP Albania.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe gjithçka është gati për një hit veror.

Se a do të jetë Fifi, Beatrix, Sabiani apo Big Mama, mbetet të shihet në surprizrën që ka përgatitur këngëtarja prishtinase./Indeksonline/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prisni pak, Mozzik sapo quajti dikë “bespreme”

Bora Zemani duket super loçkë në pushime