in

Adelina Tahiri në Kalimera, shumë e bukur me filtera

 

 

Adelina Tahiri po kalon disa ditë pushimi në Greqi.

Nga Kalimera, Adelina Tahiri po duket e bukur e rregulluar me filtera.

Pak dyshime ka ngritur edhe me barkun e saj.

Kjo pasi që po duket paksa më i rrumbullakësuar./Indeksonline/

 

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

FOTO/ Lojtari spanjoll bëhet viral, “bukë me vete” dhe me çadër në plazhin publik

Arta Elezaj zbulon më shumë se që duhet në bekini