in

Adriana Matoshi ia kalon edhe vajzës së saj me dukjen e veçantë

Është një nga aktoret që zë vend unik në artin e kinematografisë.

Me stilin e veçantë dhe asnjëherë të njejtë Adriana Matoshi merr gjithnjë vëmendje në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku nuk duket fare si një 42 vjeçare, shkruan “Kosovarja”.

Me gërsheta dhe një grim të lehtë deputetja dukej unike.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

VIDEO/ Po festonin 45-vjetorin e martesës, Joe Biden rrëzohet nga biçikleta

Pamje ekskluzive nga dasma e futbollistit të Kosovës, Arbër Zenelit