in

Adrola Dushi shfaqet mahnitëse në foto sesionin e fundit

Adrola Dushi është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Që kur u shpall miss Shqipërisa, asaj iu hapën dyert duke korrur sukses përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe ajo Amerikës, vend në të cilin punon dhe mundohet të rrisë djalin e saj, Troin, siç është më së miri.

Se fundmi, Adrola ka marr vëmendje me paraqitjen e saj në foto sesionin e radhës, veshur një fustan plotë gurë dhe me shami në kokë ajo dukej e pazëvendësueshme.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

U dyshua se është në pritje të një vajze, Joni zbulon gjininë e fëmijës së Arbana Osmanit

Flaka Krelani shfaq format e përsosura në bekine në mes të parkut të Miami