in

Aferdita Paqarada me këtë foto na e dëshmon se vitet janë vetëm numër për të

Ish miss Kosova, Aferdita Paqarada feston sot ditëlindjen!

E lindur në vitin 1971, Miss-i sot mbush plot 51 pranvera.

Falë bukurisë së saj, kishte arritur dekada më parë të zgjidhet si më e bukura e Kosovës dhe ende vitet janë vetëm numër për të.

Aferdita edhe pse nënë e dy fëmijëve ka arritur të mbajë në formë fizikun e saj dhe të vazhdojë të mbahet mend për format dhe bukurinë e saj në kujtesën e çdo njeriu. /Prive.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Fifi shfaqet pa jelek në pushime, do ta ‘çmend’ Adisin

Videoja virale, vajza tregon “hilen” që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh