in

Afrona e Bleros, tregon arsyen pse i fshiu të gjitha postimet nga Instagrami

 

Vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes ndarja e Bleros nga partnerja e tij Afrona.

Dje ka renë në sy një fenomen në rrjetet sociale, Afrona që e kishte fshirë cdo postim dhe që e kishte kthyer profilin totalisht privat.

Por mesa duket kjo gjë ka ndodhur pa dëshirën e saj, pasi profili i Afronës ishte hakuar. Ka qenë modelja që e ka bërë publik lajmin pak minuta më parë në Instagram.

Ndërkohë Blero nga ana tjetër vijon me thënie e shprehje që lidhen kryesisht me ndarje, por nga Afrona s’kemi asnjë reagim, madje thuhet se kënga e tij e fundit është dedikim për ish-bashkëshorten.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Armina Mevlani bën ëndrrën realitet…

Rama shfaqet si qytetar i thjeshtë tek lodrat, askush nuk e ka mendjen!