in

Aktorja e njohur turke shumë e dashur për shqiptarët i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma e saj mbresëlënëse në Ohër

 

Aktorja e famshme turke, Ebru Sahin, i ka dhënë fund beqarisë. Ylli i telenovelave kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj, basketbollistin e Cleveland Cavaliers, Cedi Osman ditën e djeshme. Ceremonia është mbajtur në Ohër, vendlindja e basketbollistit.

Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar me muzikë maqedonase. Ata do të mbajnë dhe një tjetër dasmë në Çe?me më 7 korrik. ?ahin, e cila nisi të shoqërohej me basketbollistin verën e vitit 2020, i tha “Po” propozimit në Kapadokia.

Duke folur asokohe për propozimin për martesë, Cedi tha: “Ishte gjëja më e bukur në jetën time. Isha shumë i emocionuar dhe shumë i stresuar. Ajo është vërtet e veçantë për mua. E dija që ditën që e pashë. Unazën e kisha që vitin e kaluar dhe mora guximin dhe ia ofrova. Ngjarja më e mirë në jetën time.”

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ekz*kutohen me breshëri pl*mbash 3 policë dhe pl*gosen 5 të tjerë

“Kur të dal, do t’u vr*s”, rrëfimi tronditës i gruas nga Tirana: Burri u ka lënë porosi nga b*rgu gjithë fshatit