Connect with us

Positivity Minds

Alina shtatzënë? Mirror: Putin do bëhet baba. Pritet të vijë në jetë një fëmijë në kohë lufte

Latest

Alina shtatzënë? Mirror: Putin do bëhet baba. Pritet të vijë në jetë një fëmijë në kohë lufte

RUSI- Disa media të rëndësishme ndërkombëtare kanë publikuar lajmin se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe e dashura e tij, gjimnaste Alina Kabaeva do të bëhen prindër.

“Mirror” shkruan se Putin do të bëhet me ‘fëmijë lufte’ në moshën 69-vjeçare dhe se Kabaeva është në pritje të një vajze. E njëjta media shkruan se Presidenti nuk është shprehur shumë entuziast për shtatzëninë e të dashurës.

“Kam mjaft fëmijë, dhe kam pasur mjaft vajza shumë kohë më pare,”- raportohet të ketë thënë ai kur ka mësuar për pritjen e ëmbël të gjimnastes.

Jeta private e Putinit është e mbuluar me fshehtësi dhe nuk dihet saktësisht se sa fëmijë ka ai. Vajzat e tij më të njohura janë akademikja e biznesmenja Maria Vorotsova, 37 vjeç dhe shkencëtarja e ish-balerina Katerina Tikhonova, 35 vjeçe, të dyja të ardhura në jetë nga martesa e Putin me gruan e parë.

Të dyja janë sanksionuar nga perëndimi që nga fillimi i Luftës së Rusisë në Ukrainë, e cila nisi më 24 shkurt.

Në mars 2015, u pretendua se Kabaeva lindi një djalë në një klinikë VIP në Zvicër, dhe në vitin 2019 u raportua se kishte sjellë në jetë binjakë në Moskë. Por një gjinekolog zvicerano-rus i tha shtypit zviceran në vitin 2022 se në të dy rsastet e raportuara, gjimanstja ka sjellë në jetë dy djem, që nënkupton se Putin me të dashurën e tij ka dy fëmijë, 7 dhe 3 vjeç.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.