in

“Alooo faleminderit që na hoqët zhabat, por pse na sollët qentë”, Korreshi: Bashkimi na tha që janë… (Foto)

Deputeti demokrat, Saimir Korreshin në një postim të bërë në Facebook, përmes ironisë dhe humorit i drejtohet bashkisë së Lushnjes, duke e pyetur se përse kanë sjellë qen endacakë në qytet.

“Alooo Bashkia faleminderit qe na hoqet zhabat po pse na sollet qente ???. Vertet na informoj Bashkimi ne emision qe jane te tredhur por ama te hane gjithsesi. Jo per gje por spara gjeje tetanoz ne spital! Kaq shume kompleksoheni nga Tirana saqe jua zbarkojne qente ne Lushnje”, shkruan ai.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Doja t’i fusja gërshërët vetes”/ Shkoi nuse nga Dibra në Sarandë, gruaja rrëfen dramën e jetës së saj: Më detyruan të martohem me një burrë me probleme mendore

“Djalin nuk e ke me mua, por me vëllanë”, gruaja nga Dibra mes lotësh: Më detyruan…