in

Ana Kabashi paraqitet atraktive nga pushimet, në bekini thekson format e saj trupore

 

Këngëtarja e njohur e skenës muzikore shqiptare, Ana Kabashi, momentalisht është duke shijuar pushimet në një nga bregdetet shqiptare.

Derisa ka gjetur një kohë larg aktiviteteve të zakonshme, ajo ka bërë një njoftim lidhur me projektet muzikore.

E njëjta bën me dije se është në përgatitje të këngës së re që quhet “Kuku” dhe se besohet që do të lansohet së shpejti, ajo ndërkohë ka mahnitur me paraqitjen në bekini, gjersa shquhet për fizikun atraktiv.

Kjo vjen një muaj pas projektit “Për dashni” që njëkohësisht u prit tejet mirë nga publiku, për vetëm një muaj ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Fansat e kapin teksa ‘gënjen’ Sara Hoxha

Blogerja Elira Martinaj sjell të ‘nxehtin afrikan’