in

Andi e ka tradhtuar? Melisa i habit në ditën e lindjes: Kam parë mesazhe…

 

Andi feston sot ditëlindjen dhe fiks në mesnatë Melisa ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Adios” (Mirupafshim/ Lamtumirë).

Nisur nga kjo fansat janë të bindur se teksti është një dedikim, ose më saktë një kunjë, për ish-partnerin.

Gjithashtu, Melisa ka lënë hapësirë të kuptohet se Andi e ka tradhtuar, të paktën kështu është interpretuar në rrjet kënga e saj.

“A ma shumë se unë ta thyn ajo? Po hala në zemër m’ki tattoo, e dije se si unë nuk t’vijn mo”, këndon Melisa, teksa më tej vazhdon: S’ki mu pa s’ki mu pa ma adios, t’i kam fal merri tana adios.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Vazhdon beteja, Shakira e vendosur por Pique nuk heq dorë

‘Duhen 100 mijë paund’, të bëhemi 1 milion shqiptarë t’i paguajmë pushimet Zenit dhe Arminës në Maldive