in

Antonela Berisha habit me veprimin e fundit ndaj Monika Lubonjës. Çfarë ndodhi mes tyre?

 

Një deklaratë e bërë nga Antonela Berisha ditën e sotme ka kthyer vëmendje nga raporti i saj me Monika Lubonjën.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ishte e ftuar në ‘Wake Up’ ku e pyetur se me cilët prej ish-banorëve të “Big Brother VIP” ka ruajtur raporte të mira përmendi vetëm Beatrix Ramosaj, Sarah Berishën dhe Dj Pm.

Monika? Askund, nuk përjashtohet mundësia që Antonela ta ketë harruar aktoren, ndonëse vlen të theksohet se zakonisht nuk i shpëtojnë të tilla gjëra.

“Është si ajo puna e Maturës kur thua do takohemi dhe nuk takohesh më kurrë, kam patur raport me Sarën, Pm, Beatrix, edhe takohemi, të gjithë jemi me angazhime por më kanë mbështetur të gjithë banorët në biznesin tim.-u shpreh Antonela.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nuk do ta besoni sa shumë janë rritur binjakët e Gentës

Për kë po e mer ‘Malli’ Dafinën? (VIDEO)