in

Arbenita Ismajli edhe në të zeza shëndrit në këto temperature të larta

 

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismaili vazhdo të pozoj dhe të jetë në qendër ani se është nënë.

Modelja mahnit me linjat e saj trupore sa herë që shfaqet në imazhe të reja.

Ani se temperaturat tashmë thuajse janë përvëluese, po kështu duket edhe Arbenita e tërë e veshur në të zezë./Kosovarja/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ylli i kombëtares së Kosovës, pushime duke menduar për merkaton. Bashkë me të edhe Milinkovic…

Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me regjisoren Vjosa Berishën ja çfarë biseduan