Connect with us

Positivity Minds

Ariana as në dhomën e gjumit nuk i largon syzet e diellit nga koka!

Latest

Ariana as në dhomën e gjumit nuk i largon syzet e diellit nga koka!

 

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut, ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha pr.ovokuese.

Me një bluzë në stil të riçipetave, Ariana nuk ka hezituar të vë në pah trupin e saj joshës.

Ndërsa ajo që ka marrë vëmendjen është vendosja e syzeve të diellit edhe brenda në dhomë. /ORAinfo/

 

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.