in

Arjan Konomi rrezikon të humbë krahun, operacion urgjent në Jordani

 

Analisti dhe opinionisti i njohur Arjan Konomi, ka pësuar një aksident teksa po qëndron në Jordani.

Si pasojë, ai iu nënshtrua një operacioni emergjent në Aman, raporton noa.al.

Siç shihni, Konomi ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shprehet se për pak ka rrezikuar të humbë krahun, por thotë se ka shpresë që çdo gjë të shkojë mirë.

“Dua të ndaj ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Amanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak, por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, thotë ai. (noa.al/M.D)

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Damian Gjiknuri u flet “çunave të Londrës”: Keni marrë rrisqe, legalizoni paratë në Shqipëri(Video)

Përd*hunohet nga dy adoleshentë turistja gjermane. Iu futën në dhomën e hotelit gjatë natës