in

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi publikojnë video atraktive para pasqyrës, duke treguar linjat e trupit në bikini

Dy aktoret e njohura të skenës, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, janë duke shijuar së fundmi disa ditë të mira së bashku.

Ato kanë zgjedhur Egjiptin si destinacion të tyre për pushime, ndërsa kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, disa nga momentet e këndshme që kanë shijuar së bashku atje.

Ka qenë Arjola ajo e cila mbrëmjen e së shtunës, publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys.

Më pas aty pranë, shihet duke u shfaqur aktorja dhe deputetja Matoshi, e cila gjithashtu me krenari tregon linjat trupore para pasqyrës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tragjike! Gjenden 46 emigrantë të vdekur brenda kamionit

Laureta nuk i ndahet Robertit, kështu e puth në publik