in

Arjola në fustan të shkurtë, thekson format e saj perfekte

 

Arjola Demiri, është njëra nga aktoret më të dashura shqiptare.

Ishte pikërisht Kosova, vendi që ia dhuroi asaj famën dhe mundësinë që ajo ta shpalosë talentin e saj.

Por, ajo bëri bujë të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, ku u cilësua si njëra nga konkurrentet më të dashura e të komentuara.

Tani, ajo është duke shijuar disa ditë pushimi, ku në foton e fundit është shfaqur shumë tërheqëse në fustan të shkurtë./ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Lola shfaqet atraktive derisa thekson trupin si ‘peshk’ në veshjen e zezë

Prezantuese në ‘Big Brother VIP Kosova’? Ja çfarë thotë Elita Rudi