Connect with us

Positivity Minds

Armina Mevlani bën ëndrrën realitet…

Latest

Armina Mevlani bën ëndrrën realitet…

 

 

Armina Mevlani është një nga blogeret më të komentuara shqiptare.

Në një bashkëbisesim virtual me ndjekësit e saj në Instagram ajo ka zbuluar një ndër ëndrrat që ka pasur gjithmonë në jetë.

Bëhet fjalë për një linjë veshjesh të saj për të cilën po punon fort dhe është drejt finalizimit.

Ajo do të mbajë emrin “Mevlani” dhe Armina zbuloi se do të bashkëpunojë me një nga agjensitë më të njohura italiane të modës.

Bukuroshja tregoi se linja e saj e veshjeve do ta shohë dritën jeshile në vjeshtë/dimër të këtij viti.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.