in

Arta Elezaj zbulon më shumë se që duhet në bekini

 

Arta Elezaj duket mahnitëse në paraqitjen e radhës në bekini, modelja e njohur shqiptare, aoj prej ditësh ka nisur pushimet dhe si destinacion të radhës ka zgjedhur Shqipërinë.

Për mijëra fansa të saj, modelja është shfaqur sërish atraktive e veshur vetëm në bekini duke vënë në pah format trupore për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Bukuroshja nga Klina shihet ulur në një varkë ndërsa ka të veshur rroba banjë me printe tigri me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

“Ça je, ça je ti”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotos ku dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet atraktive, nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e miqve dhe admiruesve të saj që e komplimentonin për fizikun.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adelina Tahiri në Kalimera, shumë e bukur me filtera

Kjo është sozia e Bora Zemanit, është prezantuesja e emisionit të njohur Kosovar