Connect with us

Positivity Minds

Arti shqiptar në zi, vd*s në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë

Latest

Arti shqiptar në zi, vd*s në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë

Një lajm i trishtë vjen për artin shqiptar. Ka humbur jetën ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit “Qëndresa” në Fushë Kosovë, Teutë Tmava.

Lajmin e ka bërë të ditur Ali Topalli, kandidati për deputet në zgjedhjet parlamentare 2021 nga Lidhja Demokratike e Kosovës – LDK.

“U shua Teutë Tmava – Ikona e Teatrit QËNDRESA në Fushë Kosovë

Teutë na ike shpejtë dhe papritmas, nuk e besuam. Do të kujtojmë si shoqe të mirë, aktore e personalitet me nam në Fushë Kosovë.
Lamtumir Teutë!”, shkruan Topalli.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.