in

‘Ata u kthyen sërish bashkë’! Beatrix flet për herë të parë për bashkimin e Borës dhe Donaldit:’A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem’!

Beatrix Ramosaj ka folur për herë të parë në lidhje me rikthimin e Donaldit dhe Borës.

Gjatë pjesmarrjes në festivalin e klipit shqiptar në Uqin ajo është intervistuar nga gazetarja e emisionit OraVerore, Feride Kuqi ku u pyet se çfarë mendon për ribashkimet e fundit.

“Ribashkimet e kujt”- pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: P.sh po përflitet gjithandej Donaldi dhe Bora që janë ribashkuar?”

“A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”- u përgjigj Triksa.

Beatrix gjatë qëndrimit të saj në BBV krijoi një lidhje dashurie me aktorin Donald Veshaj, i cili në ato kohë kishte një situatë pak të “ngatërruar” pasi edhe pse ishte ndarë prej 8 muajsh me moderatoren Bora Zemani në javët e para të qëndrimit të shtëpi ai pati një takim me të, shkëmbyen puthje si dhe i dhuroi një varëse.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Këngëtarja shqiptare rrëzohet në mes të skenës (Video)

Pushuesit shqiptarë në ‘luftë’ me mushkonjat. ISHP: Mungesa e spërkatjes rrezikon përhapjen e malaries!