in

At*ntat mafioz ndaj reperit të njohur, qëllohet me a*më zjarri, dyshimet e para

Një reper amerikan Lil Tjay është qëlluar me a*më zjarri duke i shkaktuar pl*gë të rënda.

Sipas informacioneve, mësohet se Tjay po i nënshtrohet një operacioni urgjent.

Burimet e zbatimit të ligjit raportojnë se Tjay u qëllua pak pas mesnate në Edgewater. Mësohet se në këto momente reperi është në operacion. Shtrirja e pl*gëve dhe gjendja e tij nuk janë bërë të ditura.

Së bashku me të është pl*gosur rëndë edhe një tjetër person.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje nga aksidenti në Shkodër/ Vi*tima një femër, po lëvizte me biçikletë

Ky është grupi i gjakut që tërheq më shumë mushkonjat