in

Avokati i njohur ‘plas bombën’ : “Unë nuk e besoj se Kastriot Myftaraj u vetëhodh nga kati i 4-t!”

 

raportimeve të policisë, gazetari dhe analisti i mirënjohur Kastriot Myftaraj është vetëhedhur nga kati i 4-t dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja tragjike u shënua paraditen e sotme në lagjen Ali Demi teksa trupi i pajetë i gazetarit të ndjerë është filmuar i shtrirë në rrugë.

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar menjëherë pas lajmit tragjik, ku me anë të një postimi ka hedhur dyshime se gazetari nuk është vetëhedhur.

“Kastriot Myftaraj paska ndërruar jetë pasi sipas policisë është hedhur nga kati i 4-të. Unë nuk i besoj këtyre! Po ti? Ngushëllime familjes”, shkruan Altin Goxhaj.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

B M T reagon pasi u rr.ah nga St resi: As milionat nuk do ta mbyllin çështjen

Lajme LAJMI FUNDIT/ Gjendet e pajetë një grua, njoftimi i policisë