in

Avokatja penaliste Gena Lato humb jetën në moshë të parakohshme

 

Avokatja Gena (Genta) Lato ka humbur betejën me vdekjen në moshë të parakohshme.

E njohur prej shumë vitesh si një juriste dhe avokate me përvojë të gjatë profesionale, Lato ka ndërruar jetë duke lënë pas dhimbje për të afërmit.

Saimir Vishaj, kryetar i Shoqatës së Avokatëve Penalistë të Shqipërisë, thotë se kjo shoqatë, sot humbi një nga anëtarët e saj dhe shpreh ngushëllimet për familjarët. /noa.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Qindra ngelës dhe vetëm 4 ekselentë/ Publikohen përgjigjet e provimit të Gjuhës shqipe dhe Letërsisë (Linku)

Operacion ndërkombëtar kundër trafikut të ngjalave. Mes vendeve edhe Shqipëria