in

“Bajromi se don kshu oj lope’! Uroi festën me veshjen provokuese, fansat ‘masakrojnë’ Nora Istrefin

Kënkëtarja bukuroshe Nora Istrefi ka uruar fansat për Kurban Bajram.

Ajo shfaqet me një fustan ngjyrë të zi shumë të shkurtër dhe që i nxjerr barkun jashtë. Gjithashtu ka veshur një palë çizme të gjata. Një veshje ndoshta e zakonshme për një këngëtare, por jo etike nga pikëpamja e fesë islame.

“Me fat Kurban Bajramin”, shkruan Nora bashkëngjitur me pozat e saj ku duket mjaft seksi.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i ndjekësve të këngëtares, të cilët e kanë cilësuar këtë veshje si të papërshtatshme për të uruar për këtë festë.

“Katastrofë! A për Bajram vishet kështu, njeri ma mirë me shku ndonjë klub nate. Tmerr për Bajram me këtë veshje”, janë disa nga komentet që e kanë kritikuar Nora Istrefin.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loredana e thotë troç: Unë dhe Mozziku nuk kemi asnjë kontakt më

Partnerja e CR7 e dhjamosur pas shtatzënisë, ofendime dhe keqdashje. Motra shpërthen ndaj… lakmitarëve