in

Bashkimi i moderatores së njohur të ‘Top Channel’ me Donald Veshajn, Meridiani plas ‘bombën’: Bora të gjitha ‘pisllëqet’ i

Ish banori i Big Brother Vip Albania, Meridian Ramcaj i ftuar dje në emisionin

“Fitstation” bëri një rrëfim të rrallë për jetën e tij dhe jo vetëm.

I pyetur për rikthimin e mundshëm të Donald Veshajt dhe moderatores Bora Zemani, ish banori i BBV nuk ngurroi të ironizoj dyshen.

“Thonë që në mal bora kur nuk shkrin, mbledh të gjitha pislliqet dhe i ruan.

Mos tento të shkelësh te ajo borë se gjithmonë bëhesh pis”, u shpreh Meridiani.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shkoi ilegalisht në Britani, çfarë kanë vendosur autoritetet për të riun shqiptar

Cila është e vërteta e prishjes së miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit? Nuk përmbahet Meridiani, del me deklaratën e papritur, ka një ‘thumb’ edhe për Tan Bramën