Connect with us

Positivity Minds

Bazë e NATO-s në Durrës/ Rama drejt Brukselit, takim me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s

Latest

Bazë e NATO-s në Durrës/ Rama drejt Brukselit, takim me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s

Kryeministri Edi Rama më 13 korrik do të udhëtoj në Bruksel, ku do të zhvillojë një takim me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Bëhet me dije se në këtë takim do të flitet për bazën e NATO në Durrës. Lajmin e ka bërë me dije zyra e zhtypit e Aleancës Veriore.

Në noftim thuhet se pas takimit Rama dhe Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të mbajnë një deklaratë të përbashkët për median.

Kujtojmë që më herët Rama kishte paralajmëruar këtë takim, ku tha se qëllimi është për të thelluar bisedimet për bazën e NATO në Durrës.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.