in

Beatrix po pret princin e kaltër…

 

Ju të gjithë e mbani mend se si mbaron përralla e Borëbardhës, ajo ha një mollë bie në gjumë të thellë dhe është princi i saj që e zgjon me puthje nga gjumi i saj.

Të njëjtën skenë ka përsëritur edhe Trixa dje në mbrëmje mos ndoshta kemi ndonjë histori të re dashurie në horizont apo mos bëhet fjalë për subjektin e këngës së saj të re?!

Ajo dje ka qenë mbrëmë në një darkë familjare dhe më pas ka postuar në Instagram këto foto që ngjallën dyshimet se bukuroshja mund të ketë nisur edhe një romancë verore dashurie.

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rindizet ‘sherri’/ Tayna e largoi nga kënga e tyre, reagon Dafina

Megi Pojani konfirmon që këto pushime po i kalon çift