in

Beatrix Ramosaj komenton për herë të parë ribashkimin e Borës me Donaldin

 

Në një intervistë televizive këngëtarja dhe mjaft e përfolur, Beatrix Ramosaj, tha se ndihet më e frymëzuar se kurrë, ndërsa shtoi se po punon për projekte të reja.

Beatrix Ramosaj: Jam më e frymëzuar se kurrë, më e angazhuar se kurrë, projektet janë të shumta po punoj shumë. Jam e rrethuar me shumë dashuri, jo vetëm nga familja e miqtë por edhe nga publiku. Dua të veçojë mbështetësit e mi.

Ramosaj ka komentuar dhe për ribashkimin e Bora Zemani dhe Donald Veshajt, duke thënë se i vjen mirë që ka ndodhur një gjë e tillë.

Çfarë mendimi ke për ribashkimet e fundit që kanë ndodhur në shoëbizin shqiptar me disa personazhe?

Beatrix Ramosaj: Ribashkime të kujt?

Po flitet gjithandej për Donald dhe Bora?

Beatrix Ramosaj: A shumë mirë gëzohem, më vjen mirë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prag tragjedie/ Çifti shkon për të ngrënë pas plazhit dhe mbyll 4 fëmijët në makinë, policia i gjen gati pa ndjenja

Aksident i rëndë në vend, trajleri merr përpara furgonin (VIDEO)