Connect with us

Positivity Minds

Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë, bekinet e vogla ja theksojnë gjoksin

Latest

Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë, bekinet e vogla ja theksojnë gjoksin

 

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuara në rrjet.

Pas situatës së ndërlikuar me Donald Veshajn, këngëtarja duket se e “ka pranuar” ribashkimin e tij me Bora Zemanin dhe po shijon jetën e saj.

Së fundmi, Trixa është shfaqur tepër në formë me bekini minimalistë, të gjelbër me printe.

Kjo ka qenë mënyra që ka zgjedhur ish-banorja e Big Brother Vip për të përshëndetur fansat e saj ku shkruan thjesht: “Hola (Përshëndetje)”.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.