in

Bebe Rexha provokon në imazhet e reja me poza joshëse nga jahti luksoz

 

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke shijuar së fundmi pushimet me të dashurin e saj, Keyan Safyari.

Çifti përmes rrjeteve sociale kanë ndarë me ndjekësit e tyre imazhe të përbashkëta, ku shihen në një jaht luksoz duke shijuar çaste të këndshme së bashku.

Rexha nuk la vend për imagjinatë derisa postoi imazhe e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi.

Artistja dukej vërtet tërheqëse ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çfarë raporti ka me Jasminën? Ardian Bujupi shuan kureshtjen e madhe

Del video, Ledri dhe Sara puthje pasionante në prapaskenat e “Alba Festival”