in

Bëhet viral reagimi i fanses së flaktë të Butrint Imerit

 

Butrint Imeri është njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar.

Ai së fundmi mori pjesë në Alba-Festival.

Nga disa pamje të cilat po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet një fanse tejet e flaktë e këngëtarit.

Ajo kur pa artistin filloi të bërtiste më të madhe dhe shfaqej mjaft e emocionuar, kjo pjesë është bërë mjaft virale në rrjete sociale ku po merr komente të shumta./lajmi

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Kishte frikë se mos e v*isnin”/ Zbardhet telefonata e fundit e Kastriot Myftarajt 2 orë para lajmit tronditës me publicistin e njohur

Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë, bekinet e vogla ja theksojnë gjoksin