in

Beniada Nishani sapo na prezantoi me burrin e saj?! (Video)

Beniada Nishani pas eksperiencës në Big Brother Vip po shijon famën.

Modeles akoma pa mbaruar programi iu ofrua një vend në television, ku vazhdon edhe sot. Përveç karrierës së saj ‘të re” Beniada ngacmohet shumë edhe për jetën private.

Të gjithë janë kurioz nëse ish-finalistja e BBV është në një lidhje, ndërsa Beniada së fundmi i habiti të gjithë. Më anë të një Instastory ajo na prezantoi të gjithëve me burrin e saj. Modelja ka postuar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer.

“E gjeta [email protected] Është ok,”shkruan Beniada.

Ju kujtojmë që së fundmi Beniada Nishani ka treguar se është një fanse e historisë së dashurisë Bora Zemani-Donald Veshaj. Ndonëse dikur kur ishte pjesë e “Big Brother VIP” ajo ka mbështetur lidhjen e tij me Beatrix Ramosaj, modelja duket se tanimë ka ndryshuar mendim.

Ajo ka deklaruar se shihte kimi mes Donaldit dhe Beatrix, por gjithmonë ka shtuar se nuk e njihte historinë e tij me Borën, të cilën e ka cilësuar si një vajzë shumë të bukur. Tashmë që formati ka mbaruar dhe aktori hodhi pas lidhjen e shkurtër me Beatrix duke u rikthyer me moderatoren, Beniada sërish po e mbështet.

Ajo publikoi një video ku ndodhet në makinë me vëllain duke dëgjuar këngën e Donaldit ‘Toxic love’. Kjo këngë është një dedikim për Borën në të cilën Donaldi përshkruan gjithë ndjenjat dhe zhvillimet e lidhjes së tyre.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Plas sherri në familjen shqiptare në Greqi, vajza i kërkon para, babai e qllëon

Shqiptari kapet me 5 kg k*kainë në Hollandë, justifikimi i tij çudit policinë: Erdha të takoj një vajzë që njoha në Tik-Tok