Connect with us

Positivity Minds

Beniada Nishani sapo na prezantoi partnerin e saj? Kush është djali misterioz…

Latest

Beniada Nishani sapo na prezantoi partnerin e saj? Kush është djali misterioz…

 

Beniada Nishani pas eksperiencës në Big Brother Vip po shijon famën. Modeles akoma pa mbaruar programi iu ofrua një vend në television, ku vazhdon edhe sot.

E teksa po korr shumë sukses në aspektin profesional, kurioziteti mbetet i madh edhe për jetën e saj private.

Të gjithë janë kurioz nëse ish-finalistja e BBV është në një lidhje, ndërsa Beniada së fundmi i ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit.

Më anë të një videoje në Instastory, Beniada shfaqet krahë një mashkulli misterioz të cilit nuk ia ka bërë të ditur identitetin, por ama prekjet dhe përkëdheljet e modeles kundrejt tij na bëjnë të kuptojmë se mbase ish-banorja na prezantoi me partnerin e saj më të ri.

 Gjithsesi nuk bien poshtë as shanset se ky mund të jetë një provokim për ndjekësit nga ana e saj për të bërë pak ‘zhurmë’.

Rikutojmë se modelja ka rrëfyer disa ditë më parë se është tradicionale, duke zbuluar edhe karakteristikat që shikon tek një djalë. Sa i përket ekperiencës në BBV, ajo tha se lidhja me dikë thjesht nuk ndodhi ndërsa për personazhet që krijojnë romanca në formate të tilla ajo tha se e bëjnë për më shumë famë. “Unë besoj në dashuri dhe mendoj se jam tradicionale. Te një djalë shikoj shumë gjëra, nuk shikoj bukur në, paraqitja sigurisht është e rëndësishme sepse është kontakti i parë. Por unë nuk thashë në Big Brother që s’do lidhem. Por ja që nuk ndodhi. Sigurisht që ka edhe personazhe që lidhen për të bërë dhe më shumë famë por mendoj se publiku i kupton këtë gjëra”- tregoi Beniada.

“Unë besoj në dashuri dhe mendoj se jam tradicionale. Te një djalë shikoj shumë gjëra, nuk shikoj bukur në, paraqitja sigurisht është e rëndësishme sepse është kontakti i parë. Por unë nuk thashë në Big Brother që s’do lidhem. Por ja që nuk ndodhi. Sigurisht që ka edhe personazhe që lidhen për të bërë dhe më shumë famë por mendoj se publiku i kupton këtë gjëra”- tregoi Beniada.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.