in

Besiana Behluli nuk e fsheh më, ky është bashkëshorti i saj

 

Këngëtarja moderne Besiana Behluli, pas lansimit të këngës me titull “Crush a Love”, është aktivizuar edhe më shumë në faqen e saj në Instagram.

Në fakt, bukuroshen po e shohim edhe gjithandej në spektrin medial shqiptar duke dhënë intervista për suksesin e saj të fundit.

 

 
Siç dihet, këngëtarja është e martuar dhe statusi i saj privat nuk e ka penguar ta zhvilloj një karrierë të suksesshme si këngëtare.

 
As Besiana nuk ka dashur ta ekspozoj të shoqin, por më në fund e ka bërë këtë përmes një postimi në faqen e saj në Instagram, ata shihen mjaftë të lumtur përkrah njëri tjetrit./kosovarja/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Del video, Ledri dhe Sara puthje pasionante në prapaskenat e “Alba Festival”

Deputetja e VV-së lind binjakë