in

Blogerja Elira Martinaj sjell të ‘nxehtin afrikan’

 

Blogerja Elira Martinaj u komentua më herët më shumë si mbesa e këngëtares së dashur, Shyhrete Behluli.

Me kalimin e kohës fama e saj u vu në dukje secilën herë e më shumë dhe tani numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Blogerja gjithmone shfaqet me shumë stil dhe plot herë pr.ovokuese, shkruan “Kosovarja”.

Elira, së fundmi ka sjellur poza të nxehta, ku duket tejet joshëse dhe terheqese.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ana Kabashi paraqitet atraktive nga pushimet, në bekini thekson format e saj trupore

Beatrix Ramosaj poston imazhet më tërheqëse që ka në bekini