in

Bora del në diell dhe tregon format trupore në bekine

 

Bora Zemani ka disa ditë që ka nisur pushimet verore, prezantuesja gjendet në Bodrum, nën shoqërinë e djalit të saj të vetëm, dhe nënës.

Duke e shijuar bregdetin, në rrjetet sociale nuk mungojnë as fotografitë me p.ozat pr.ovokuese.

Së fundi, ajo ka shfaqur linjat e admiruara fizike në bekine derisa në ka bërë edhe një mbishkrim.

Ajo ka shkruar që nuk pranon asnjë thirrje derisa është duke i shijuar pushimet./kosovarja

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kamerat filmuan gjithçka/ Përplasi 13 vjeçarin dhe vuri vëllain e tij si shofer, zbulohet plani i nënkomisarit

Luana Vjollca rrëmbeu gjithë vëmendjen mbrëmë në Prishtinë me paraqitjen elegante