in

Bora dhe Olsa largohen nga “Përputhen”, nuk do e besoni kush do t’i zëvendësojë

 

ak kohë më parë u tha se Bora Zemani do të largohej nga “Përputhen”, mirëpo mesa duket kjo nuk është e gjitha.

Sipas “kryefjala.com”, jo vetëm Bora, por dhe Olsa Muhameti do të largohet nga produksioni.

Bëhet me dije se Top Channel po rinovon çdo gjë dhe rolin e saj si autore do e marrë vetë Lori Hoxha.

Përsa i përket Bora Zemanit, po të njëjtat burime bëjnë me dije se në vend të saj do të jetë Ori Nebijaj.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E rëndë në këtë vend! 24-vjeçari vret mësuesen e tij, vjen rrëfimi tronditës: E bëra unë!

Athina zgjohet nën “terror”/ Sulmohen zyrat e 2 institucioneve të rëndësishme, qytetarët në panik