in

Bora Zemani duket super loçkë në pushime

 

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara.

Lidhja e ndarja me Donald Veshaj i ka bërë ndër më të komentuarit në rrjet.

Ajo është në pushime me djalin e saj Arborin.

Dhe në fotot që publikoi nga atje dket mjaft e ëmbël dhe e buzëqeshur./InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adelina Berisha bashkëpunim me njërin nga banorët e “Big Brother”!

Publikohet momenti i tmerrshëm nga aksidenti tragjik kur nëna dhe djali përfundojnë në lumë (Pamje të rënda)