in

Bora Zemani me dedikim të veçantë për fansat e saj

 

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani është kthyer ndër personazhet më të komentuara në showbizzin vendor, krahas një karrierë të suksesshme në televizion, jeta e saj private është gjithashtu në fokus, e sidomos romanca me aktorin Donald Veshaj.

Pjesëmarrja e Donaldit në Big Brother VIP ka kthyer gjithë vëmendjen nga ta duke u bërë dy prej personave më të përfolur, ndërsa lidhja dhe më pas ndarja e tyre një temë diskutimi nga pothuajse të gjithë.

Së fundmi, vet Bora përmes disa postimeve ka falënderuar të gjitha ata fansa të saj që ndajnë kohën t’i shkruajnë e të ia dedikojnë kohën e tyre.

 

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nga pushimet, Laureta e “çmend” Robertin me këto poza

Pushimet luksoze të Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit! Çifti zgjedh Afrikën për të nisur lidhjen e tyre