Connect with us

Positivity Minds

Breshër sa një top tenisi në Greqi. Dëme në banesa e bujqësi

Latest

Breshër sa një top tenisi në Greqi. Dëme në banesa e bujqësi

Greqi- Mot i ‘çmendur’ në Greqi. Në njërën anë temperatura që shkojnë rreth 40 gradë, në anën tjetër breshër sa një top tenisi.

Një stuhi bresshëri ka rënë të enjten në bashkitë e njësisë rajonale të Serres, duke shkaktuar dëme në të mbjella dhe dëme në banesa.

Sipas mediave vendase, breshëri ra pasdite në Sfelinos dhe në zonat e komunave Nea Zichni dhe Amfipolis. Proti, Alistrati, Lefkothea dhe Stacioni Aggista janë disa nga fshatrat e prekur nga breshëri kokërrmadh. noa.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.